Заявление о проведении видеоконференции

Важная Информация!

 Судопроизводство и делопроизводство в судах Украины проводится на государственном языке. (ст.12 Закона Украины «О судоустройстве и статуе судей»)

 

 

Судді Деснянського районного
суду м. Києва
___________________________
(прізвище, ім’я, по батькові судді)

Справа № _________________

________________________
(прізвище, ім’я, по батькові )
__________________________
(місце проживання)
тел.:_______________________

КЛОПОТАННЯ
про здійснення судового провадження в режимі відеоконференції

В судове засідання, призначене до розгляду на «___» __________ 20___ року о «____» год. «____» хв., справа №_____________ за позовом _____________ до ____________про _____________, не зможе прибути __________, що виступає по справі у якості ______________.
Неможливість прибуття у судове засідання __________ обумовлена тим, що _____________________________________________________________________________.
(вказати причину, що унеможливлює проведення судового засідання у звичайному режимі)
Однак, __________ зацікавлений в тому, щоб судове засідання відбулося, у зв’язку з чим просить суд забезпечити можливість його/її присутності у вищевказаному судовому засіданні шляхом забезпечення проведення відеоконференції.
Найближчий суд, до якого може прибути __________ для участі у вищевказаному судовому засіданні у режимі відеоконференції, знаходиться за адресою:___________________________________________________________.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України або 195 КАС України (необхідне зазначити в залежності від виду провадження):

ПРОШУ:

1. Забезпечити проведення судового засідання, що призначене на «____» год. «____» хв. «___» __________ 20___ року, у режимі відеоконференції.
2. Визначити суд, відповідальний за проведення відеоконференції під час вищевказаного судового засідання.
3. Направити до ___________________суду відповідну ухвалу для виконання.

«___» ________ 20___ року /підпис/ _______________(ініціали, прізвище)

**згідно ЦПК/КАС України

 500 total views,  1 views today