.

Важная Информация!

 Судопроизводство и делопроизводство в судах Украины проводится на государственном языке. (ст.12 Закона Украины «О судоустройстве и статуе судей»)

 

Слідчому НАЗВА ВІДДІЛКУ

КОГО

В ІНТЕРЕСАХ  КОГО

ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА

10.06.17 р. під час обшуку у приміщенні, яке займає П.І.П. на підставі договору оренди було вилучено належне йому майно: 4 системні блоки згідно опису за протоколом обшуку.

Станом на 10.00 год. 12.06.15 р. слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні № ____ від ______ року з клопотанням про арешт вилученого майна до _________________ районного суду не звертались, про що вже замовлена довідка із суду.

Згідно ч. 5 ст. 171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Таким чином, законних підстав утримувати належне П.І.П. майно у слідчого відділку в рамках вказаного провадження не має.

З метою недопущення порушення права власності П.І.П. вимагаю негайно повернути йому 4 системні блоки із серійними номерами: №№____.

Копію свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та копію ордеру додаю.

ДАТА: ПІДПИС

 404 total views,  2 views today