Как перевести текст на русский язык?
Кликните правой кнопкой мыши по тексту, откроется панель, выберите перевести на русский язык. Такой способ работает в большинстве браузеров.

(Образец)

До ______________ районного суду м. ________

Адреса: ______________________

Позивач:    Особа_1,

Адреса:________________________

Відповідач:    Особа_2,

Адреса: ________________________

Третя особа: 

Орган опіки та піклування, виконавчий

комітет_____ районної у м. _______ ради

 

ПОЗОВНА    ЗАЯВА

про визначення місця проживання дитини

 

    «__»________ року, я Особа_1, уклавшлюб в Центральному відділі реєстрації актів цивільного стану _______ міськогоуправління юстиції, з Особою_2, про що в книзі реєстрації актів про одруженнявід «__»________ року зроблено запис за № ____.

    Після закінчення _____________військового інститут зв’язку я спільно із відповідачкою поїхали за моїм місцем служби в м. __________, ______________ області.

    Від шлюбу із відповідачкою маємо малолітню доньку Особу_3, «__»________ року народження про що в книзі реєстрації народжень від «__»________ року зроблено відповідний актовий запис за № ____.

   В «__»________ року, я був направлений на нове місце моє служби до в/ч ______, що розташована у с. ____________,___________ району, ____________ області, де мені було виділено в гуртожитку для проживання сім’ї дві кімнати, які необхідно було облаштувати для проживанняв них. Тому з «__»________ року я займався ремонтом. Відповідачка Особа_2 та донька Особа_3 в цей час проживали у моїх батьків. Приїхавши до мене «__»________року, відповідачка прожила до «__»________ року і в цей день, коли я був на бойовому, чергуванні відповідачка забрала доньку Особу_3 та залишила мені записку в якій вона зазначила, що іде від мене до іншого чоловіка. Даний факт підтверджується власноручно написаною запискою відповідачкою.

     Крім того, під час проживання відповідачки за місцем теперішньої моєї служби, вона неодноразово в моїй присутності без будь-яких підстав била доньку, використовувала при цьому ненормативну лексику. Дані обставини також підтверджуються свідченнями громадян (П.І.П. та П.І.П.)

    Враховуючи те, що відповідачка неправильно ставилась до процесу виховання доньки, а на мої зауваження вона належним чином не реагувала, я неодноразово вимушений був звертатися до органу опіки та піклування, _________ селищної ради ____________ району, ___________області. Наслідком неправомірних дій відповідачки відносно доньки стало рішення____________ селищної ради про доцільність проживання малолітньої Особи_3 зі мною, батьком – Особою_1.

   Оскільки сімейні відносини між мною та відповідачкою не склалися із-за діаметрально-протилежних характерів,поглядів на життя, фізичної та психологічної несумісності, що призводило до безпричинних сварок та скандалів, то «__»________ року згідно рішення _________райсуду м. ______________ шлюб між мною та відповідачкою Особою_2 було розірвано з ініціативи відповідачки.

   Після розлучення, я добровільно надавав та надаю Особі_2 матеріальну допомогу на утримання нашої малолітньої доньки Особи_3 та приймав і приймаю участь у її вихованні.

     В _____ році, я неодноразово приїздив до м. __________ для зустрічей з донькою з метою прийняття активної участі у її вихованні та утриманні. Однак Особа_2 не надавала мені такої можливості. Увесь час коли я намагався зустрітися з донькою відповідачка постійно перебувала у стані алкогольного сп’яніння, брутально висловлювалася на мою адресу і не пускала мене до доньки.

    Від сусідів моєї колишньої дружини, я дізнався, що в останній час після її повернення до м. ___________вона постійно зловживає спиртними напоями, ніде не працює і майже не займається вихованням доньки.

    У зв’язку з цим,   я запропонував відповідачці передати   мені доньку для утримання та виховання, однак вона відмовилася від передачі мені доньки. Вважаю її відмову безпідставною з наступних підстав:

    Я маю роботу, самостійний дохід і постійне місце проживання. Спиртними напоями, на відміну від відповідачки, я не зловживаю, за місцем проходження служби і проживання характеризуюся позитивно.

    Моя колишня дружина ніде не працює,не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями, негативно характеризується за місцем проживання і не займається вихованням доньки. Ті грошові кошти які я постійно та регулярно надсилаю відповідачці для утримання нашої із нею доньки, відповідачка використовує у своїх інтересах.

За таких умов, я вважаю що доньці краще буде зі мною, так як відповідачка своєю аморальною поведінкою негативно впливає на процес її виховання.

     У відповідності з ч. 4, 5 ст. 19Сімейного кодексу України при розгляді судом спорів щодо місця проживання дитини обов’язковою є участь органу опіки та піклування, який подає суду письмовий висновок щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, а також на підставі інших документів, які стосуються справи. У зв’язку з цим зазначений орган необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.

Крім доданих до заяви документів,зазначені мною обставини зможуть підтвердити свідки.

      На підставі викладеного y відповідності з ч. 4, 5 ст. 19, ч. 1, 2 ст. 161 СК України, керуючись ч. 1, 2ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, 118-120 ЦПК України

ПРОШУ:

 1. Прийняти позовну заяву до провадження.
 2. Визначити місцем проживання малолітньоїОсоби_3, «__»________ року народження, місцем
  проживання її батька Особи_1, вул. ____________, м. _______________.
 3. Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.
 4. Залучити до участі у справі я ктретю особу, яка не заявляє самостійних вимог — орган опіки і піклування, виконавчий комітет ________ районної у м. ___________ ради.

Додатки:

 • Копія паспорта Особи_1,
 • Копія свідоцтва про народження доньки.
 • Копія довідки про грошове забезпечення.
 • Копія довідки з місця проходження служби.
 • Копія характеристики з місця служби Особи_1,
 • Копія акта обстеження житлових умов.
 • Копія свідоцтва про одруження.
 • Копія рішення органу опіки та піклування _____________.
 • Характеристика з місця проживанняОсоби_1.
 • Копія довідки дошкільної установи.
 • Копія записки Особи_2.

Дата                      Підпис

 

 

 

 

Внимание! Обращаем Ваше внимание, что это образец юридического документа, фамилии, адреса, а также другие персональные данные не имеют отношение к реальным данным. Юридический документ (иск, жалоба, договор и т.д.) для каждого случая составляется индивидуально, поэтому если есть необходимость обратитесь к специалисту в области права. Документ опубликован с отрытого источника.

 

 

просмотров всего 432 , просмотров сегодня 2