Важная Информация!

 Судопроизводство и делопроизводство в судах Украины проводится на государственном языке. (ст.12 Закона Украины «О судоустройстве и статуе судей»)

Прокурору _______________________

ВІД КОГО

КЛОПОТАННЯ

про закриття кримінального провадження

У Вашому провадженні перебуває матеріал досудового розслідування за № ________ від _________ за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ОСОБА 1.

У зв’язку із відсутністю у матеріалах кримінального провадження прямих, достатніх та належних доказів, які б окремо або у своїй сукупності підтверджували факт скоєння ОСОБА 1 кримінального правопорушення стосовно ОСОБА 2, наявністю доказів, які доводять непричетність до інкримінованого правопорушення, а також наявністю у сторони захисту зауважень щодо порядку отримання доказів, у зв’язку з чим деякі із них у судовому порядку мають бути визнані недопустимими, вважаю, що подія кримінального правопорушення не доведена.

Основним завдання кримінального провадження, які передбачені ст. 2 КПК України є, у т.ч. і забезпечення повного та неупередженого розслідування з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до кримінальної відповідальності в міру своєї вини, жоден не винуватий не був обвинувачений.

На підставі п. 1 ч. 2 ст. 283, п.1 ч. 1 ст. 284 КПК України прошу прийняти рішення про закриття кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № ________ від ______, у зв’язку із відсутністю події кримінального правопорушення.

ДАТА ПІДПИС

просмотров всего 353 , просмотров сегодня 1