Как перевести текст на русский язык?
Кликните правой кнопкой мыши по тексту, откроется панель, выберите перевести на русский язык. Такой способ работает в большинстве браузеров.

(Образец)

Довіреність

на ведення справи у суді

 

Місто ____________ ____________, четвертого серпня дві тисячі п’ятого  року

Я, Латушенко Геннадій Сергійович, яка проживає за адресою: вул.  Леніна, буд. 69-А, кв. 77, м. ____________ ____________ області ( паспорт серії КН №365711, виданий ____________ МРВ УМВС України у ____________області 01 жовтня 2008 року ) уповноважую Борисенка Миколу Івановича, який проживає за адресою: вул. Прорізна, буд. 21-А, кв. 24, м. ____________ ____________ області (паспорт серії МА №006976, виданий ____________ МРВ УМВС України у ____________ області 14 травня 1998 року ) представляти мої інтереси у ____________ міськрайонному суді ____________області у справі за моїм позовом до товариства з обмеженою відповідальністю „Квант” про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу з усіма правами, які надаються  стороні у судовому процесі, за винятком відмови від позовних вимог.

Довіреність видана на один рік і дійсна  до четвертого серпня   2006 року.

                                                _______________Борисенко В.І.

Четвертого серпня дві тисячі п’ятого року ця довіреність посвідчена мною керівником  „ЖЕУ-2” м. ____________ Лазаренко В.І.

Довіреність підписана громадянкою Борисенко Валентиною Іванівною  у моїй присутності. Особу її встановлено,  дієздатність перевірено.

                                                         _______________Лазаренко Г.С.

 

 

 

 

Внимание! Обращаем Ваше внимание, что это образец юридического документа, фамилии, адреса, а также другие персональные данные не имеют отношение к реальным данным. Юридический документ (иск, жалоба, договор и т.д.) для каждого случая составляется индивидуально, поэтому если есть необходимость обратитесь к специалисту в области права. Документ опубликован с отрытого источника.

 

 

 

 685 total views,  2 views today